Dr. Mehmet Akif AYDIN

Özgeçmişi:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. İlk görev yeri SSK Ünye Hastanesi. 2003 yılından bu yana hastanemizde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmakta. Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programında Yüksek Lisans yaptı. Evli ve iki çocuk babası.


Dr. İlhami YOZGATLI

 

Özgeçmişi:

8 Ağustos 1960 Kızılcahamam doğumluyum. 1983’de  A.Ü. Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. S.S.K. Yozgat Dispanseri’nde mecburi hizmetimden sonra 1988’de S.S.K. Ankara Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevime devam ettim. 2003’de S.S.K. Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü Sağlık Eğitimi ve Maluliyet işleri Daire Başkanı olarak 6 ay görev yaptım daha sonra yönetmelik hazırlama komisyonunda görev aldım. Eylül 2004 tarihinde de Sağlık İşleri Genel Müdürlük Danışmanlığı görevinde bulundum. Aralık 2005 tarihinden itibaren de S.B. Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.


 Uzm. Dr. Hasan Tahsin GÜNEŞ

Özgeçmişi:

17.05.1974 Kırşehir doğumlu.İlk,orta ve lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladıktan sonra 1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı.1997 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Kırşehir Mucur Avcı köyünde pratisyen hekim olarak başladığı hekimlik hayatına, 2000 yılında SSK Ankara Dışkapı  Çocuk Hastalıkları E.A.H.’nde asistan olarak devam etti, 2004 yılında Uzman oldu. Sırayla Erzincan, Bitlis ve İzmir’de çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. Bitlis’de il sağlık müdür yardımcılığı yaptı. 2015 yılında hastanemize atandı.2016 yılında başhekim yardımcılığına başladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.